410 Feature Wins

Steve Kinser
 
Syndey
 
Volusia
 
Kraig Kinser
 
Parramatta
 
Brisbane
 
James McFadden
 
Tolmer
 
Toowoomba
 
Greg Hodnett
 
Hagerstown
 
Grandview
2
Williams Grove
2
Port Royal
2
Adam Wilt
 
Lincoln
 
Jim Siegel
 
Lincoln
2
Danny Smith
 
Atomic
2
Rod George
 
Mercer
3
Lernerville
 
Lance Dewease
 
Williams Grove
 
Port Royal
 
Susky
 
Lincoln
 
Carson McCarl
 
Osky
 
Jamie Veal
 
Premier
 
Fremont
 
Ian Madsen
 
Lincoln, IL
 
Knoxville
2
Husets
2
Jimmy Stintons
 
Atomic
2
AJ Burns
 
  Bloomington  
Jacksonville
2
Brent Marks
 
Williams Grove
 
Port Royal
2
Selinsgrove
 
Tim Wagaman
 
Lincoln
 
Robbie Kendall
 
Lincoln
 
Kyle Moody
 
Lincoln
 
Austin Hogue
 
Lincoln
 
JJ Grasso
 
Lincoln
 
Steve Buckwalter
 
Williams Grove
 
Mike Wagner
 
Port Royal
 
Logan Wagner
 
Lernerville
 
Doug Esh
 
Port Royal
 
Lucas Wolfe
 
Port Royal
 
Dylan Cisney
 
Port Royal
 
Jason Solwold
 
Skagit
 
Cap Henry
 
Attica
2
Chris Myers
 
I-77
 
Andy McKisson
 
Mercer
 
Danny Lasoski
 
Knoxville
 
Randy Hannigan
 
Atomic
 
Christopher Bell
 
Jacksonville
WoO
Highland
 
Fremont
 

360/358 Feature Wins

Derek Hager
 
Jackson
 
Clayhill
2
Greenville
 
Columbus
 
Riverside
2
Alabama
 
Tenn National
 
I-30
2
Danny Martin
 
Volusia
2
Hendry County
 
Bubba
 
East Bay
 
Jon Agan
 
Golden Triangle
 
34 Raceway
 
Bloomfield
 
Sport Allen
 
East Bay
 
Parker Price-Miller
 
East Bay
 
Ian Madsen
 
Knoxville
 
Chase Dietz
 
Lincoln
3
Niki Young
 
Lincoln
 
Brian Carber
 
Delaware
 
Jeff Rohrbaugh
 
Lincoln
 
Trailway
 
Robbie Stillwagon
 
Selinsgrove
 
Bedford
 
Isaac Sneeringer
 
Trail Way
3
Robbie Kendall
 
Trail Way
3
Joe Ramaker
 
Electric City
 
Mark Smith
 
Bedford
 
Selinsgrove
7
Ed Aiken
 
Grandview
 
Jason Barney
 
Fulton
 
Curt Michael
 
Grandview
 
Shawn Dancer
 
Limaland
2
Jim Nier
 
Eldora
 
Jason Solwold
 
Skagit
 
Chuck Hebbing
 
ESS
 
Joe Rammaker-Billings
 
Electric City
 
Jimmy Morris
 
Mercer
 
Brock Zearfoss
 
Selinsgrove
 
Williams Grove
 
Adrian Shaffer
 
Williams Grove
2
Randy Hannigan
 
Plymouth
 
  Limaland 2
  Eldora  
  Butler  


305/Sportsman Feature Wins

Wayne Dadetto
 
Bedford
 
Mike Haggenbottom
 
New Egypt
2
Bridgeport
 
Scott Geesey
 
Susky
 
Williams Grove
2
Mike Wagner II
 
Susky
 
Gregg Foster
 
Susky
 
Jeff Miller
 
Port Royal
 
Stev Wilbur
 
Williams Grove
 
Tom Wykoff
 
Williams Grove
2
Bobby Hockenberry
 
Williams Grove
2
Chad Trout
 
Williams Grove
2
Big Diamond
 

 

Micro Feature Wins